Доставка та повернення товару

Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згідні з цими умовами - не використовуйте цей сайт. 

Сайт metal-style.ua (далі – «Метал-Стиль») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі - «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Метал-Стиль не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Метал-Стиль в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Метал-Стиль не зобов'язан оновлювати їх. Метал-Стиль ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті ви погоджуєетесь надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Спосіб доставки

Доставка товарів здійснюється Новою Поштою або іншими службами по всій території України. Покупець самостійно отримує замовлений Товар на складі транспортної компанії. Вартість доставки оплачується Покупцем, та розраховується на основі чинних тарифів  перевізника. Варість буде різною в залежності від кількості товару, його ваги та габаритів.
Увага! Через напружену ситуацію в східному регіоні, тимчасово припинена доставка товарів в міста Донецк та Луганськ. В той же час сильно обмежена і затримується доставка по Луганській і Донецькій областях

Спосіб оплати

Оплата змовлення відбувається онлайн за допомогою банківських карт Visa/MasterCard. Доставка товару можлива лише після підтвердження платежу. 

Повернення товару

Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт (претензію).
Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.